Podobne artykuły

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

biznes, ekonomia, pieniądz, prawo, odszkodowania, adwokat, prawnik

Adwokat za granicą

Wszyscy na pewno staramy się żyć zgodnie z prawem i obowiązującymi nas zasadami.

Niestety, nie mamy wpływu na wszystko. Czasem musimy zmierzyć się z pewnymi, ciężkimi sytuacjami, o których nigdy wcześniej byśmy nie pomyśleli. Wtedy najlepiej będzie, gdy skorzystamy z pomocy prawnej. Dzięki takim poradom na pewno szybciej uporamy się z kłopotami związanymi z prawem. Co jednak zrobić, jeśli takie niemiłe sytuacje spotkają nas poza granicami naszego kraju? Według nas, warto jest skorzystać z kancelarii Tomasza Gaja w Wiedniu
Nie martwmy się, bo przecież za granicą także spokojnie skorzystamy z porad prawnych. Z pomocą przyjdą nam tutaj m.n. adwokaci w Austrii. To do nich powinniśmy się wybrać w pierwszej kolejności. Dzięki temu szybko dowiemy się, jak mamy załatwić pewne sprawy i formalności, aby wyjść z nich obronną ręką. Dodatkowo, niektórzy prawnicy świadczą swoje usługi początkowo bezpłatnie. Taki niemiecki prawnik nie musi więc zażądać od nas pieniędzy na pierwszym spotkaniu. A skoro taka darmowa porada może być darmowa, warto by było z niej skorzystać. Być może to właśnie adwokat na Niemcy doradzi nam w trudnych sytuacjach. Dzięki niemu będziemy mogli załatwić sprawy zgodnie z prawem panującym w danym kraju.
Oczywiście z porad prawnych możemy korzystać również i w Polsce. Jeśli więc tylko szykujemy się do rozprawy sądowej, wybierzmy się najpierw na wizytę do doświadczonego i uznanego prawnika. To on najlepiej nam doradzi w trudnych dla nas sytuacjach. Dzięki niemu na pewno lepiej wywiążemy się z pewnych obowiązków i szybciej załatwimy swoje sprawy.

Oto co uchwycił nasz reporter

biznes
ekonomia
pieniądz
prawo
odszkodowania
adwokat
prawnik