Biznes

Wycinanie brył

Zamieścił(a) Mieczysław , w poniedziałek dnia 03 sierpnia 2018r

(...) Wycinanie różnych kształtów w nawet mało elastycznych materiałach stało się prostsze odkąd skonstruowano odpowiednie urządzenia. Nie są to skomplikowane maszyny, a pozwalają na uzyskanie niemal każdej wielkości bryły i dekoracji. Wiadomo, że niektóre rzeczy są bardziej skomplikowane do wyfrezowania, dlatego trzeba zastosować odpowiednią końcówkę. Wyżej wymienionymi maszynami, które (...)

Słowa kluczowe: biznes, ploter, produkcja, przemysł

Zegarek - zawsze stylowy prezent

Zamieścił(a) Tomek , w poniedziałek dnia 25 maja 2018r

(...) Zegarki damskie kojarzone są najczęściej z oryginalną damską biżuterią, bowiem podobnie jak ona również ulegają modom i zmieniają się, czasem nawet co sezon. Zegarek - to może być idealny prezent dla niej, zwłaszcza, gdy wiemy, jaki rodzaj biżuterii i dodatków preferuje obdarowywana zegarkiem kobieta.W sklepach jubilerskich można znaleźć zarówno zegarki sportowe, jak i uniwersalne modele zegarków, które chętnie są wybierane na co dzień do pracy, aż po zegarki zdobione kamieniami szlachetnymi. Zegarki można (...)

Słowa kluczowe: biznes, polityka, różne, zegarki

Adwokat za granicą

Zamieścił(a) Mieczysław , w poniedziałek dnia 05 grudnia 2017r

(...) pomyśleli. Wtedy najlepiej będzie, gdy skorzystamy z pomocy prawnej. Dzięki takim poradom na pewno szybciej uporamy się z kłopotami związanymi z prawem. Co jednak zrobić, jeśli takie niemiłe sytuacje spotkają nas poza granicami (...)

Słowa kluczowe: adwokat, biznes, ekonomia, odszkodowania, pieniądz, prawnik, prawo

Ubezpieczenie spółek kapitałowych

Zamieścił(a) Dorota , w poniedziałek dnia 14 listopada 2017r

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z bardzo dużą odpowiedzialnością. Odpowiedzialność ta jest szczególnie duża, kiedy działalność jest prowadzona w formie spółki kapitałowej, w tym m.in w postaci spółki z o.o. Związane jest to ze zwiększonymi obrotami i zdecydowanie większą wartością poszczególnych operacji gospodarczych. Dlatego też kluczową sprawą w każdym biznesie jest ubezpieczanie firmy. Odpowiedzialność spoczywa w szczególności na osobach, które wchodzą w skład (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, ubezpieczenia

Szkolenia VMware - wirtualizacja bez tajemnic

Zamieścił(a) Marek , w poniedziałek dnia 02 maja 2017r

(...) Wirtualizacja serwerów to zjawisko, które napędza rynek rozwiązań IT. Produkty VMware umożliwiają obniżenie kosztów utrzymania serwerów, ale zapewniają także większą elastyczność w kreowaniu rozwiązań IT. VMware jest liderem na rynku produktów infrastruktury wirtualnej. Ilość produktów oferowanych przez VMware jest znacząca. Znajdziemy wśród nich między innymi (...)

Słowa kluczowe: biznes, firma, szkolenia, wirtualizacja, zarządzanie

Jak zachować ciągłość produkcji

Zamieścił(a) Dorota , w poniedziałek dnia 12 września 2016r

(...) Pewność nieprzerwanego procesu produkcyjnego jest bardzo ważna, bo wpływa bezpośrednio na twoje zyski. Najważniejsze jest dbanie o stan maszyn oraz odpowiednie warunki.W procesach technologicznych, zwłaszcza w branży spożywczej, szczególnie ważne jest to, aby zapewnić zabezpieczenie mikrobiologiczne. (...)

Słowa kluczowe: biznes, maszyny, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzęt, uszczelnienie

Jak założyć firmę w Austrii?

Zamieścił(a) Marek , w poniedziałek dnia 30 maja 2016r

(...) działalność już istniejącej firmy. Aby jednak zacząć zakładanie spółki w Austrii trzeba spełniać podstawowe warunki. Rejestracja spółki w Austrii jest możliwa dla osób nigdy niekaranych. Przy rejestracji firmy w Austrii jesteśmy zobowiązani do złożenia wraz z niezbędną (...)

Słowa kluczowe: austria, biznes, ekonomia, eksport, firma, przedsiębiorstwa

Obsługa prawna lokalnych przedsiębiorstw

Zamieścił(a) Tomek, w poniedziałek dnia 29 marca 2016r

(...) Każda firma, zarówno ta funkcjonująca na rynku od lat i świetnie prosperująca, jak również ta dopiero raczkująca, powinna pozostawać w stałym kontakcie z kancelarią prawną. Jako że każde przedsiębiorstwo bez względu na branżę zmuszone jest utrzymywać kontakty z różnymi kontrahentami, podpisywać wiążące umowy i zatrudniać pracowników, z czynnościami tymi wiąże się wiele zobowiązań prawnych i urzędowych. Nie wolno ich zaniedbywać, ponieważ każde zaniedbanie lub nieuczciwa zagrywka ze strony (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

Zabudowanie tarasu pomysłem na przestrzeń całorocz

Zamieścił(a) Tomek , w poniedziałek dnia 19 stycznia 2016r

(...) Polska niestety nie należy do państw całorocznego słońca i wysokich temperatur. Odzwierciedlenie tego w budownictwie widać coraz częściej w takich projektach jak zabudowa tarasów czy też balkonów. Jest to pomysł na zyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowo-mieszkalnej, jednak w jaki sposób (...)

Słowa kluczowe: biznes, dom, ekonomia, finanse, okna, remont

Powłoki fluoropolimerowe

Zamieścił(a) Mieczysław , w poniedziałek dnia 20 października 2012r

(...) Nelvi jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu usług w zakresie nakładania powłok teflonowych, powłok antyadhezyjnych, powłok fluoropolimerowych czy innych powłok nieprzywieralnych. Wykorzystując wyjątkowe cechy polimerów fluorowych (np. FEP, PFA, PTFE), podmiot gospodarczy zmierza ku podwyższaniu właściwości użytkowych i funkcjonalności powlekanych części urządzeń oraz wyrobów końcowych.Firma Nelvi proponuje Państwu:regenerację zużytych powłok,technologia powlekania,terminowość wykonywanych usług,wsparcie techniczną i kompleksowe doradztwo w przedmiocie doboru nakładanych powłok i możliwości ich stosowania,teflonowanie,nakładanie powłok,nakładanie powłok antyadhezyjnych jedno i wielowarstwowych,serwis gwarancyjnych w zakresie indywidualnych zawartych ustawień.Tak więc powłoki nieprzywieralne, powłoki teflonowe czy powłoki techniczne wykorzystywane są obecnie w różnych dziedzinach przemysłu, ukazując szeroki wachlarz zastosowań począwszy od towarów powszechnego użytku jak np. części i elementy w (...)

Słowa kluczowe: biznes, usługi