Biznes

Wycinanie brył

Zamieścił(a) Mieczysław , w czwartek dnia 03 sierpnia 2018r

(...) Wycinanie różnych kształtów w nawet mało elastycznych materiałach stało się prostsze odkąd skonstruowano odpowiednie urządzenia. Nie są to skomplikowane maszyny, a pozwalają na uzyskanie niemal każdej wielkości bryły i dekoracji. Wiadomo, że niektóre rzeczy są bardziej skomplikowane do wyfrezowania, dlatego trzeba zastosować odpowiednią końcówkę. Wyżej wymienionymi maszynami, które (...)

Słowa kluczowe: biznes, ploter, produkcja, przemysł

Ubezpieczenie spółek kapitałowych

Zamieścił(a) Dorota , w czwartek dnia 14 listopada 2017r

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z bardzo dużą odpowiedzialnością. Odpowiedzialność ta jest szczególnie duża, kiedy działalność jest prowadzona w formie spółki kapitałowej, w tym m.in w postaci spółki z o.o. Związane jest to ze zwiększonymi obrotami i zdecydowanie większą wartością poszczególnych operacji gospodarczych. Dlatego też kluczową sprawą w każdym biznesie jest ubezpieczanie firmy. Odpowiedzialność spoczywa w szczególności na osobach, które wchodzą w skład (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, ubezpieczenia

Szkolenia VMware - wirtualizacja bez tajemnic

Zamieścił(a) Marek , w czwartek dnia 02 maja 2017r

(...) Wirtualizacja serwerów to zjawisko, które napędza rynek rozwiązań IT. Produkty VMware umożliwiają obniżenie kosztów utrzymania serwerów, ale zapewniają także większą elastyczność w kreowaniu rozwiązań IT. VMware jest liderem na rynku produktów infrastruktury wirtualnej. Ilość produktów oferowanych przez VMware jest znacząca. Znajdziemy wśród nich między innymi (...)

Słowa kluczowe: biznes, firma, szkolenia, wirtualizacja, zarządzanie

Obsługa prawna lokalnych przedsiębiorstw

Zamieścił(a) Tomek, w czwartek dnia 29 marca 2016r

(...) Każda firma, zarówno ta funkcjonująca na rynku od lat i świetnie prosperująca, jak również ta dopiero raczkująca, powinna pozostawać w stałym kontakcie z kancelarią prawną. Jako że każde przedsiębiorstwo bez względu na branżę zmuszone jest utrzymywać kontakty z różnymi kontrahentami, podpisywać wiążące umowy i zatrudniać pracowników, z czynnościami tymi wiąże się wiele zobowiązań prawnych i urzędowych. Nie wolno ich zaniedbywać, ponieważ każde zaniedbanie lub nieuczciwa zagrywka ze strony (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

Powłoki fluoropolimerowe

Zamieścił(a) Mieczysław , w czwartek dnia 20 października 2012r

(...) Nelvi jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu usług w zakresie nakładania powłok teflonowych, powłok antyadhezyjnych, powłok fluoropolimerowych czy innych powłok nieprzywieralnych. Wykorzystując wyjątkowe cechy polimerów fluorowych (np. FEP, PFA, PTFE), podmiot gospodarczy zmierza ku podwyższaniu właściwości użytkowych i funkcjonalności powlekanych części urządzeń oraz wyrobów końcowych.Firma Nelvi proponuje Państwu:regenerację zużytych powłok,technologia powlekania,terminowość wykonywanych usług,wsparcie techniczną i kompleksowe doradztwo w przedmiocie doboru nakładanych powłok i możliwości ich stosowania,teflonowanie,nakładanie powłok,nakładanie powłok antyadhezyjnych jedno i wielowarstwowych,serwis gwarancyjnych w zakresie indywidualnych zawartych ustawień.Tak więc powłoki nieprzywieralne, powłoki teflonowe czy powłoki techniczne wykorzystywane są obecnie w różnych dziedzinach przemysłu, ukazując szeroki wachlarz zastosowań począwszy od towarów powszechnego użytku jak np. części i elementy w (...)

Słowa kluczowe: biznes, usługi