Finanse

Obsługa prawna lokalnych przedsiębiorstw

Zamieścił(a) Tomek, w piątek dnia 29 marca 2016r

(...) Każda firma, zarówno ta funkcjonująca na rynku od lat i świetnie prosperująca, jak również ta dopiero raczkująca, powinna pozostawać w stałym kontakcie z kancelarią prawną. Jako że każde przedsiębiorstwo bez względu na branżę zmuszone jest utrzymywać kontakty z różnymi kontrahentami, podpisywać wiążące umowy i zatrudniać pracowników, z czynnościami tymi wiąże się wiele zobowiązań prawnych i urzędowych. Nie wolno ich zaniedbywać, ponieważ każde zaniedbanie lub nieuczciwa zagrywka ze strony (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

Zabudowanie tarasu pomysłem na przestrzeń całorocz

Zamieścił(a) Tomek , w piątek dnia 19 stycznia 2016r

(...) zleceń oraz zaplecze techniczno-osobowe do wykonania powierzonego projektu. Musimy dobrać odpowiednią ekipę remontową, jeśli chcemy, aby efekt czynił zadość naszym oczekiwaniom. Z pozoru banalny fragment naszego planu, często jest banalizowany, przez co ostateczny wygląd tarasu mija się z (...)

Słowa kluczowe: biznes, dom, ekonomia, finanse, okna, remont

Certyfikacja HACCP w biznesie

Zamieścił(a) Tomek , w piątek dnia 13 października 2014r

(...) obu tych praktyk jest fundamentem stworzenia warunków optymalnych  do produkcji bezpiecznej i w pełni higienicznej żywności.   Cele systemuWdrożenie systemu HACCP ma na celu zidentyfikowanie i oszacowanie zagrożeń, jakie na etapie produkcji i dystrybucji mogą wystąpić. Jednocześnie ustalane są metody eliminacji bądź ograniczenia zagrożeń, a także działania korygujące. 7 zasad systemuHACCP to siedem zasad, przestrzeganie których gwarantuje bezpieczeństwo wyrobu i konsumenta. Obok identyfikacji zagrożeń oraz opisania środków zapobiegawczych,  są to: (...)

Słowa kluczowe: ekonomia, finanse, pieniądz