Podobne artykuły

 • W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

  Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

biznes

Imprezy firmowe Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i interesujących pozycji, specjalnie dopasowanych do Państwa potrzeb.


Organizacja imprez w Warszawie - organizacja imprez, bankietów, dla wielu gości. Specjalnie przygotowany catering według własnych sugestii. W naszej ofercie znajduje się wiele tradycyjnych jak i nowoczesnych potraw. Posiadamy bardzo bogatą kolekcje win oraz wielu innych trunków. Od wielu lat organizujemy imprezy firmowe - posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz wielu zadowolonych i często wracających do nas klientów.
Mogą oni potwierdzić naszą rzetelność oraz jakość świadczonych przez nas usług. Organizacja imprez firmowych - bardzo bogate i wystawne wnętrze wyróżnia nas od konkurencji dzięki czemu goście będą zachwyceni. Posiadamy wiele świetnie wyposażonych sal, odpowiednie nagłośnionych, wobec czego nawet najwybredniejsi klienci będą zadowoleni.
Bardzo ciekawe oferty na organizację większych imprez. Imprezy firmowe w Warszawie - tylko u nas jedyny i niepowtarzalny klimat, dla nas i dla naszych pracowników najważniejsze jest państwa zadowolenie i satysfakcja, wobec czego możecie się Państwo spodziewać usług świadczonych na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy bardzo dobre doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych. Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań, chętnie na nie odpowiemy, doradzimy, podpowiemy. Zapraszamy do kontaktu firmy, którym zależy na niezapomnianej imprezie, dopracowanej w każdym calu.

Oto co uchwycił nasz reporter

biznes