Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

biznes, finanse, ekonomia

Obsługa prawna lokalnych przedsiębiorstw

Każda firma, zarówno ta funkcjonująca na rynku od lat i świetnie prosperująca, jak również ta dopiero raczkująca, powinna pozostawać w stałym kontakcie z kancelarią prawną.

Jako że każde przedsiębiorstwo bez względu na branżę zmuszone jest utrzymywać kontakty z różnymi kontrahentami, podpisywać wiążące umowy i zatrudniać pracowników, z czynnościami tymi wiąże się wiele zobowiązań prawnych i urzędowych. Nie wolno ich zaniedbywać, ponieważ każde zaniedbanie lub nieuczciwa zagrywka ze strony przedsiębiorcy, nawet prowadzona nieświadomie, może doprowadzić do tragicznych dla przedsiębiorstwa konsekwencji! 
Warto więc mieć na podorędziu prawnika, któremu będzie można powierzyć przestudiowanie umowy z kontrahentem, lub reprezentowanie przedsiębiorstwa w jakiejś sprawie sądowej. Kancelaria prawna BSO we Wrocławiu którą reprezentujemy, jest zespołem profesjonalistów gotowych podjąć się nawet bardzo skomplikowanych z punktu widzenia prawnego spraw. Zajmujemy się obsługą prawną wrocławskich firm, i w ciągu trwania naszej działalności zgromadziliśmy potężną bazę zadowolonych klientów, którzy korzystali z naszej pomocy, i z której korzystają nadal. 
Z pełnym profesjonalizmem podejmiemy się prowadzenia Twoich firmowych spraw, i dołożymy wszelkich starań, by interesy Twojej firmy wyszły jak najlepiej na współpracy z naszą kancelarią. Pamiętaj, że w dużej mierze od sposobu, w jaki prowadzone są działania prawne Twojej firmy, zależeć będą jej sukcesy - dbaj o to, by interesy firmy były zawsze bezpieczne!

Oto co uchwycił nasz reporter

biznes
finanse
ekonomia