profile ochronne, ochrona przedmiotów w transporcie, wypełniacze do paczek

Paczki

Ostatnio musiałam wysłać bardzo ważną dla mnie paczkę.

Stresowało mnie to bardzo, bo nie chciałam, żeby coś stało się przedmiotom, które będę wysyłać, a niestety z pocztą to różnie bywało. 
Ochrona przedmiotów w transporcie nie była nigdy jej najlepszą stroną i już raz się o tym przekonałam. Wysyłałam kubki pamiątkowe dla mojej kuzynki i mimo tego,że nakleiłam naklejkę mówiącą, że w paczce jest szkło, kubki przyszły całe potłuczone. 
Jednak to nie było dla mnie tak ważne, jak to, co teraz miałam wysłać. Ochrona przedmiotów w transporcie była dla mnie bardzo ważna tym razem, więc postanowiłam, że sama o nią zadbam. 
W sumie nie było co zrzucać całej odpowiedzialności na pocztę, skoro ja sama mogłam o to zadbać. Kupiłam cztery profile ochronne, które włożyłam w każdy róg paczki. Oprócz tego miałam też wypełniacze do paczek i to w całkiem dużej ilości. Wsypałam ich trochę na dno i włożyłam przedmioty, które zamierzałam wysłać, a potem dosypałam ich do pełna. 
Wydawało mi się, że moja paczka jest zabezpieczona wystarczająco, żeby dotrzeć na drugi koniec kraju, ale nigdy nie możesz być niczego pewny. Zresztą nic innego mi nie pozostało, więc zakleiłam przesyłkę i poszłam z nią na pocztę. Zaadresowałam ją i wysłałam do kuzynki. 
Przez następny tydzień modliłam się, żeby ta ochrona przedmiotów w transporcie, jaką zastosowałam okazała się być wystarczającą. Na szczęście tydzień później kuzynka napisała mi, że wszystko dotarło w całości, a także bardzo podziękowała mi za prezent. Ulżyło mi.
Jeśli chcesz aby produkty były bezpieczne podczas transportu to skorzystaj z produktów firmy PK System.

Oto co uchwycił nasz reporter

profile ochronne
ochrona przedmiotów w transporcie
wypełniacze do paczek