Pieniądz

Adwokat za granicą

Zamieścił(a) Mieczysław , w piątek dnia 05 grudnia 2017r

(...) początkowo bezpłatnie. Taki niemiecki prawnik nie musi więc zażądać od nas pieniędzy na pierwszym spotkaniu. A skoro taka darmowa porada może być darmowa, warto by było z niej skorzystać. Być może to właśnie adwokat na (...)

Słowa kluczowe: adwokat, biznes, ekonomia, odszkodowania, pieniądz, prawnik, prawo

Ubezpieczenie spółek kapitałowych

Zamieścił(a) Dorota , w piątek dnia 14 listopada 2017r

(...) odszkodowania nie ma znaczenia fakt, że dany członek zarządu pełni swoją funkcję na podstawie umowy o pracę. ograniczenie odpowiedzialności materialnej w stosunku do pracowników nie ma zastosowania w odniesieniu do członków organów spółek. Z uwagi na możliwe konsekwencje finansowe członkowie organów spółek kapitałowych powinni pomyśleć o odpowiedniej ochronie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie spółki z o.o. zostało stworzone z myślą o członkach zarządu oraz rady nadzorczej. Osoby te mają (...)

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, ubezpieczenia

Jak zachować ciągłość produkcji

Zamieścił(a) Dorota , w piątek dnia 12 września 2016r

(...) ilości smaru. Odpowiedni program oblicza czas opróżniania automatycznej smarownicy i nie musisz się o nic martwić. Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda smarownica automatyczna Greasomatic wystarczy, że wejdziesz na stronę producenta. Jest bardzo łatwa w montażu i nie potrzebuje dodatkowych urządzeń, aby (...)

Słowa kluczowe: biznes, maszyny, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzęt, uszczelnienie

Certyfikacja HACCP w biznesie

Zamieścił(a) Tomek , w piątek dnia 13 października 2014r

(...) HACCP, czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli,  w branży spożywczej obowiązuje od 2004 roku. Jest to system kontroli zapewniający higieniczne bezpieczeństwo klientów, którzy wybierając produkt z certyfikatem HACCP mają pewność, że pod względem zdrowotnym wybrali oni produkt w pełni bezpieczny.Przygotowanie do systemu  Certyfikacja HACCP wymaga od przedsiębiorstwa odpowiedniego przygotowania. Jest ono realizowane poprzez wcielenie w proces produkcyjny dwóch praktyk: Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz Dobrej Praktyki Higienicznej. Wcielenie zasad (...)

Słowa kluczowe: ekonomia, finanse, pieniądz