Podobne artykuły

 • W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

  Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

usługi, biznes

Powłoki fluoropolimerowe

Nelvi jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu usług w zakresie nakładania powłok teflonowych, powłok antyadhezyjnych, powłok fluoropolimerowych czy innych powłok nieprzywieralnych. Wykorzystując wyjątkowe cechy polimerów fluorowych (np. FEP, PFA, PTFE), podmiot gospodarczy zmierza ku podwyższaniu właściwości użytkowych i funkcjonalności powlekanych części urządzeń oraz wyrobów końcowych.

Firma Nelvi proponuje Państwu:

regenerację zużytych powłok,
technologia powlekania,
terminowość wykonywanych usług,
wsparcie techniczną i kompleksowe doradztwo w przedmiocie doboru nakładanych powłok i możliwości ich stosowania,
teflonowanie,
nakładanie powłok,
nakładanie powłok antyadhezyjnych jedno i wielowarstwowych,
serwis gwarancyjnych w zakresie indywidualnych zawartych ustawień.


Tak więc powłoki nieprzywieralne, powłoki teflonowe czy powłoki techniczne wykorzystywane są obecnie w różnych dziedzinach przemysłu, ukazując szeroki wachlarz zastosowań począwszy od towarów powszechnego użytku jak np. części i elementy w skomplikowanej aparaturze technicznej i chemicznej, naczynia gospodarstwa domowego.

Aplikowane przez NELVI powłoki, wytwarzane są przez światowych liderów w dziedzinie manufakturze powłoki technicznej nieprzywieralnej.

Nakładanie powłok jest postępowaniem złożonym, wymaga zachowania bardzo ostrego reżimu technologicznego oraz dużej czystości na poszczególnych etapach produkowania, dzięki czemu uzyskane wyniki jakościowe powłoki są wyborne. Charakteryzują się dobrym wiązaniem z podłożem, odpowiednia twardością i szczelnością. W zależności od przeznaczenia, w procedurze teflonowanie mogą być stosowane powłoki jednowarstwowych, trójwarstwowych i dwuwarstwowych a uzyskiwane grubości mieszczą się w zakresie od 10um do 70 um. O wyborze tworzywa decydują wymagania techniczne stawiane przedmiotom powlekanym.

podmiot gospodarczy proponuje teflon o zastosowaniu przemysłowym oraz powłoki standardowe powszechnie stosowane w artykułach gospodarstwa domowego. Spełniają one europejskie wymagania w zakresie dopuszczania do kontaktu z żywnością.

Oto co uchwycił nasz reporter

usługi
biznes