Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

mata, wejście, budynek

Przyjazd gości z Norwegii przebiegł bez zarzutu

Nasza firma produkująca sprzęt do nurkowania gościła w ostatnim czasie wizytację z samej Norwegii, z którą ściśle współpracujemy w zakresie sprzedaży, projektowania oraz dystrybucji naszego sprzętu po krajach europejskich.

Olbrzymia ilość gości jaka zjawiła się w naszym głównym biurze mającym swoją siedzibę w Poznaniu postawiła wszystkich pracowników w gotowości oraz sprawiła, że doskonale się do niej przygotowaliśmy. 

Poza sprawami organizacyjnymi związanymi z załatwieniem akomodacji dla naszych gości oraz zorganizowaniem nowoczesnych krzeseł konferencyjnych i stolików, zajęliśmy się także naszą posadzką wykonaną z najwyższej klasy linoleum. Wiedząc, że ponad 3/4 naszych gości to kobiety, zdecydowaliśmy się zastosować specjalne dywany na powierzchni naszego biura, na okres wizyty naszych norweskich gości. Panie mają skłonność do noszenia butów na wysokim obcasie i w związku z tym zdecydowaliśmy się na ten krok, który de facto dodał naszej posadzce dodatkowego uroku i wdzięku. 

Przy samym wejściu do pokoi naszego biurowca wykorzystaliśmy maty wejściowe z mikrofibry (prawdopodobnie również dostępne na stronie bhp-bejma.pl , które bardzo gustownie i szlachetnie zaprezentowały się na podłodze. Wynajem i serwis mat wejściowych kosztował nas grosze, a samo ich rozmieszczenie przy trzech wejściach od naszego biura trwało zaledwie chwilę. Na początku zdawało nam się, że będziemy musieli zakupić te maty, jednak udało nam się je wynająć. Kolega z firmy wpierw wyszukał w Internecie "Maty wejściowe - sklep w poznaniu" i wśród wyników wyszukiwań pojawiła się także opcja wypożyczenia tychże mat. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z obrotu całego spotkania oraz z naszych zabiegów prewencyjnych.

Oto co uchwycił nasz reporter

mata
wejście
budynek