Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

wyroby z kamienia naturalnego, parapety z granitu, oferta zakładu kamieniarskiego

Wyroby z kamienia naturalnego do wnętrz

Kamień w domu prezentuje się bardzo efektownie.

Parapety z granitu, kamienna obudowa kominka, a nawet podłoga z kamiennych płytek to tylko część propozycji, jakie niesie oferta zakładu kamieniarskiego. Mimo wysokich cen, wyroby z kamienia naturalnego są chętnie stosowane we wnętrzach. Pasują one świetnie do współczesnego stylu, dążącego do bliskości z naturą. 
Kamień i drewno są naturalnymi materiałami wykorzystywanymi na przykład we wnętrzach w stylu ekologicznym lub skandynawskim. Wyroby z kamienia naturalnego mają wiele zastosowań, a parapety z granitu to jedno z najbardziej popularnych. 
Granit, marmur czy piaskowiec często wykorzystuje się też do produkcji blatów kuchennych lub umywalek. To sposób na stworzenie bardzo interesującego wystroju w domu. Niestety, oferta zakładu kamieniarskiego jest bardzo kosztowna, dlatego wyroby z kamienia naturalnego są uważane za produkty luksusowe. 
Takie są też parapety z granitu lub marmuru. Istnieją materiały imitujące kamień, ale nie potrafią one zrobić tak spektakularnego wrażenia, jak prawdziwe wyroby z kamienia naturalnego. Oferta zakładu kamieniarskiego obejmuje także wykonywanie większych realizacji, jak podłogi z kamienia, schody czy tarasy. Dla inwestora to kosztowna i niezwykle efektowna inwestycja, a dla firmy wykonującej zlecenie, możliwość zarobienia dużej sumy. 
Takie prace jak parapety z granitu są mniej pracochłonne, ale też nie przynoszą tak dużych zarobków firmie. Wyroby z kamienia naturalnego zawsze robiły wrażenie i pewnie to się już nie zmieni.
Ciekawe blaty z kamienia i greanitu można zobaczyc tu: https://zaklad-kamieniarski.com/blaty

Oto co uchwycił nasz reporter

wyroby z kamienia naturalnego
parapety z granitu
oferta zakładu kamieniarskiego