Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

biznes, finanse, ekonomia, dom, remont, okna

Zabudowanie tarasu pomysłem na przestrzeń całorocz

Polska niestety nie należy do państw całorocznego słońca i wysokich temperatur.

Odzwierciedlenie tego w budownictwie widać coraz częściej w takich projektach jak zabudowa tarasów czy też balkonów. Jest to pomysł na zyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowo-mieszkalnej, jednak w jaki sposób należy się do tego zabrać?
Musimy ustalić w jaki sposób chcemy zabudować taras. Pamiętajmy, że idealnie sprawdzą się rozwiązania takie jak zadaszenia szklano-aluminiowe. Dzięki temu uzyskamy dodatkową przestrzeń, nie zamykając jej jednak jak przy ścianach z nieprzepuszczających światła materiałów. Nie bez znaczenia jest też jakość używanych materiałów oraz doświadczenie zespołu fachowców.
Na terenie województwa mazowieckiego, pomóc nam może dobra firma budowlana http://www.kamont.waw.pl z Warszawy. Ważne, aby miała doświadczenie w realizacji tego typu zleceń oraz zaplecze techniczno-osobowe do wykonania powierzonego projektu. Musimy dobrać odpowiednią ekipę remontową, jeśli chcemy, aby efekt czynił zadość naszym oczekiwaniom. Z pozoru banalny fragment naszego planu, często jest banalizowany, przez co ostateczny wygląd tarasu mija się z naszymi założeniami. Odpowiedni zespół fachowców, pozwoli nam na trwałą i, co równie ważne, bezstresową przemianę wizerunku domu. Z nimi możemy skonsultować nasz plan, a może i uzyskać porady co do innych prac remontowych w naszym królestwie.
Reasumując, zabudowanie tarasu jest doskonałym pomysłem na dostosowanie – wzorowanych na zagranicznych – polskich domów do naszych realiów pogodowych. Zyskujemy przestrzeń do całorocznego użytku, relatywnie bardzo małym kosztem. Pamiętajmy jednak, że wymogiem jest dobra firma budowlana, aby ze stolicy Polski czynić domostwa godne Buenos Aires.

Oto co uchwycił nasz reporter

biznes
finanse
ekonomia
dom
remont
okna