Podobne artykuły

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

marketing, promocja, litery, reklama

Zwiększ widoczność swojej firmy

W czasach dużej konkurencji na rynku, każdy przedsiębiorca stara się jak najbardziej wyróżnić swoją firmę.

Jeśli budynek mieści się przy ulicy, a w otoczeniu znajduje się wiele innych firm, warto rozważyć bardzo wyraźnie oznakowanie siedziby. Pozwoli to na lepsze wyeksponowanie działalności, przyciągnie nowych klientów i pozwoli nowym kontrahentom dowiedzieć się o naszej działalności. 
Zwykły szyld czasami nie wystarczy, szczególnie jeśli dzielimy budynek z innymi firmami. Duży napis z nazwą firmy sprawdzać się też będzie, jeśli miejsce, w którym prowadzimy działalność jest duże, a elewacja pozwala na umieszczenie naprawdę dużego i atrakcyjnego napisu. W jaki sposób wyróżnić firmę? 
Bardzo dobrym pomysłem są litery przestrzenne. Na podstawie odpowiednio przygotowanego projektu graficznego, można z powodzeniem stworzyć idealne odwzorowanie logotypu przedsiębiorstwa, i umieścić go na firmowym budynku. Technik tworzenia takich liter jest bardzo dużo. Najpopularniejszym sposobem jest wycięcie liter z syntetycznego materiału - płyt stworzonych z materiału o nazwie polistyren ekstrudowany (znany także jako styrodur). Samo tworzywo jest w kolorze białym, może być jednak z powodzeniem malowane zwykłą farbą akrylową. Kolor dobieramy na podstawie barw zawartych w logotypie firmy. 
Opisywany materiał bardzo dobrze sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Jest odporny na działania atmosferyczne, może więc zdobić fasadę budynku przez kilka dobrych lat. Atutem jest też jego waga - jest wyjątkowo lekki przez co jego montaż do ścian jest bardzo łatwy. Do mocowania wystarczy tak naprawdę klej montażowy. 
Jeśli chcemy osiągnąć jeszcze wyraźniejszy efekt, można zastanowić się nad rozwiązaniem jakim są litery podświetlane. Prezentują się one na budynku bardzo efektownie, ale ich wykonanie jest już większym obciążeniem dla budżetu.

Oto co uchwycił nasz reporter

marketing
promocja
litery
reklama